تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
اینترفایل|فروشگاه فایل
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
مرکز الکترونیک طهران
فروشگاه محصولات بهداشتی
Barabas Ropa de hombre
دامنه های آزاد شده
خرید سیسیکم
خرید و فروش دامنه
ساندویچ پانل
خرید روغن خراطین
خرید iptv
ای توپی پوزیشنر
خرید سیسیکم
روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
بهترین منطقه های تهران برای سرمایه گذاری و خرید ملک

اماکن گردشگری جزیره کیش

معرفی جاذبه های گردشگری، رستوران ها و هتل های جزیره کیش

بهترین منطقه های تهران برای سرمایه گذاری و خرید ملک

 قطعا هر کدام از منطقه‌های تهران از نظر شاخص‌های شهری و میزان تمایل افراد به زندگی و خرید خانه و ملک در آنها، با هم متفاوت هستند. برای همین ما به شما یک دید کلی در مورد سرمایه‌گذاری و خرید ملک در بهترین منطقه‌های تهران ارائه خواهیم داد. چرا میزان تمایل به خرید آپارتمان‌های مسکونی در تجریش و سعادت‌آباد زیاد است؟ چرا برای سرمایه‌گذاری در زمینه خرید برج و پنت‌هاوس، نیاوران، فرمانیه و زعفرانیه را توصیه می‌کنند؟ راز محبوب بودن مناطق 1، 2، 3، 5 و 6 در چیست؟ 

 

 

  • پرطرفدارترین مناطق تهران از نظر رضایتمندی:

در علوم طراحی شهری، معماری و برنامه‌ریزی شهری، تحقیقات زیادی بر روی میزان رضایتمندی مردم از منطقه زندگی صورت می‌گیرد. بر طبق ارزیابی یکی از تحقیقات صورت گرفته در این زمینه، مردم منطقه‌های 2، 3 و 6 بیشترین میزان رضایت‌مندی (Satisfaction) را داشتند. در این میان، کمترین میزان نیز مربوط به منطقه‌های 10، 15 . 18 بود. از نظر علم روانشناسی فاکتورهای زیادی بر روی میزان رضایتمندی محیطی تاثیرگذار هستند که از جمله آنها می‌توان به میزان حس تعلق، میزان امکانات و سطح هیجان اشاره کرد.

  • پرطرفدارترین مناطق تهران از نظر معامله‌ خانه و ملک:

بیشترین میزان تقاضا برای خرید خانه و ملک در منطقه‌‌های 2، 4 و 5 صورت می‌گیرد. در کنار اینها خرید خانه و ملک در منطقه یک تهران، که شمالی‌ترین منطقه پایتخت به حساب می‌آید نیز زیاد است. اما از آنجایی که قیمت خرید زمین و خانه در این منطقه بسیار زیاد است، مسئله محدودیت مالی مطرح می‌شود. اما در میان 22 منطقه تهران، سه منطقه‌ی ذکر شده به تنهایی 35 درصد معامله‌های خانه و ملک در تهران را شامل می‌شوند. 

  • پرطرفدارترین مناطق تهران از نظر امکانات رفاهی و تفریحی:

قطعا همه ما می‌دانیم که مناطق شمال و شمال غرب تهران، بیشترین حجم امکانات شهری را به خود اختصاص داده‌اند. البته که منطقه‌های دیگر نیز به درخور موقعیت ملک، از حجم کافی امکانات خدماتی و تفریحی برخوردار هستند. اما از نظر حجم بالا و کیفیت امکانات می‌توان به منطقه‌های 1، 3 و 6 تهران اشاره کرد. شما با خرید خانه در منطقه یک تهران، به حجم زیادی از امکانات ورزشی، فرهنگی و خدماتی دسترسی خواهید داشت. بعلاوه این مناطق را به همراه منطقه‌های 2 و 5 از منطقه‌های با کمترین میزان جرم به حساب می‌آورند. منظور ما فاکتور امنیت است که برای سرمایه‌گذاران و خریداران خانه در تهران، یک فاکتور مهم تلقی می‌شود. 

  • پرطرفدارترین مناطق تهران از نظر قیمت ارزان

در منطقه‌های مختلف تهران می‌توانید خانه‌ها با قیمت‌های مختلف را پیدا کنید. یعنی در یک منطقه‌ی گران‌قیمت مانند منطقه 1 و 2 نیز می‌توان آپارتمان‌های مسکونی با هزینه‌های مناسب‌تر را پیدا کرد. در این میان می‌توانید ارزان‌ترین خانه‌های تهران را در منطقه 20 پیدا کنید. در کنار این، منطقه 15 تهران نیز قیمت پایینی در زمینه خرید خانه دارد. خرید خانه و آپارتمان ارزان در تهران، به بخش شرقی آن محدود می‌شود. گران‌ترین خانه‌ها در شمال و شمال غرب تهران (منطقه تجریش، امانیه، زعفرانیه، سعادت‌آباد، نیاوران، قیطریه و ...) و ارزان‌ترین خانه‌ها در شرق تهران (مجیدآباد، نارمک، تهرانپارس، شهرک کاج، فدک، هفت‌حوض، حکیمیه و ...) قرار دارند.

سرمایه‌گذاری و خرید ملک در تجریش

یکی از بهترین منطقه‌های تهران برای سرمایه‌گذاری در حوزه ملک، تجریش است. منطقه‌ای شیک، لوکس، اصیل و زیبا که حداقل همه ما یک بار به قصد بازدید یا خرید به آنجا رفته‌ایم. تقاضای بالای خرید آپارتمان مسکونی در تجریش سبب ساخت‌وسازهای گسترده جدیدی در اینجا شده است. خیابان طولانی و مشهور ولیعصر در یک طرف خود به میدان تجریش منتهی خواهد شد. خیابان‌های عریض، انواع خانه‌های لوکس و زیبا، حجم بالای امکانات شهری از مهم‌ترین ویژگی‌های منطقه تجریش به حساب می‌آید. 

برای خرید خانه در تجریش می‌توانید خیابان‌های مشهور آن از جمله خیابان نوری، خیابان بهار آزادی، خیابان دهقان، خیابان تهرانی و فرقانی را انتخاب کنید. البته که خرید خانه در منطقه یک تهران، مناسب کسانی است که محدودیتی از نظر مالی ندارند. چرا که قیمت ملک در تجریش در کمترین حالت از 5-15 میلیارد تومان شروع می‌شود. 

سرمایه‌گذاری و خرید ملک در زعفرانیه

 

 

شاید هیچگاه نتوانید ملک با ارزش کمتر از 10 میلیارد تومان در زعفرانیه پیدا کنید. اینجا را گران‌ترین محله و منطقه تهران می‌دانند. دلایل آن را نیز باید در بافت بی‌نظیر شهری، آب و هوای پاک کوهستانی، حجم بالای امکانات و زیبایی معماری خانه‌ها و خیابان‌های عریض آن جستجو کرد. همچنان خرید آپارتمان در زعفرانیه یکی از محبوب‌ترین انتخاب‌ها برای افرادی است که قصد سرمایه‌گذاری در مناطق بالاشهر تهران را دارند. در مورد نام این منطقه داستان‌های زیادی گفته می‌شود. اینکه کاخ سعدآباد در نزدیکی این منطقه به رنگ زعفرانی بوده‌ است، برای همین مردم به اینجا زعفرانیه می‌گفتند. بر طبق نظریه‌ی دیگری، این منطقه را به دلیل اینکه محمدشاه قاجار آن را به یکی از کنیزانش به نام زعفران باجی بخشیده بود، به این نام می‌خوانند. بماند که بر طبق روایت دیگری به دلیل کاشت زعفران در دوران پایانی محمدرضا شاه در این منطقه و رونق گرفتن کشت آن، منطقه و خیابان نزدیک به آن، زعفرانیه نام گرفت.

کیفیت متریال به کار رفته در ساخت خانه‌ها، آپارتمان‌ها، پنت‌هاوس‌ها و برج‌های منطقه تجریش بسیار بالا است. شما ایده های ناب سبک مدرن را در این منطقه خواهید دید. بعلاوه همانطور که ذکر شد، بیشترین میزان رضایتمندی در این منطقه نیز اعلام شده است. خریداران خانه و ملک در زعفرانیه به اتوبان چمران دسترسی مناسبی خواهند داشت. وسایل حمل و نقل عمومی از جمله مترو نیز در میدان تجریش وجود دارد. زعفرانیه از شمال با ارتفاعات کلک‌چال، از شرق با منطقه تجریش، از جنوب با محمودیه و خیابان ولیعصر، و از غرب با رودخانه ولنجک همسایه است.

سرمایه‌گذاری و خرید ملک در فرمانیه

دیگر منطقه لوکس‌نشین و مناسب برای سرمایه‌گذاری، منطقه فرمانیه که جزو منطقه 1 است، می‌باشد. اینجا را با برج‌های مسکونی لوکس و های‌کلاس می‌شناسند. مانند دیگر مناطق شمال تهران، فرمانیه از پتانسیل بسیار مناسبی برای خرید ملک و آپارتمان برخوردار است. و مانند هر منطقه‎ی دیگر شمال تهران خرید آپارتمان در فرمانیه، هزینه‌های بالایی را طلب خواهد کرد. چرا که شما دارید در یکی از بهترین، خوش آب‌وهواترین و باکلاس‌ترین مناطق تهران، خانه می‌خرید. از مشهورترین برج‌های مسکونی در فرمانیه می‌توان به برج آسمان و برج دوقلوی فرمان اشاره کرد. دلیل نامگذاری این منطقه نیز به خانواده ثروتمند و اعیانی فرمانفرمائیان برمی‌گردد. کسانی که درصد زیادی از املاک فرمانیه تحت تملک آنها بوده است. زمانی اینجا از نظر موقعیت برای کارهای کشاورزی بسیار مناسب بود. حجم باغ‌ها و خانه‌های ویلایی زیاد در این منطقه، توجه سرمایه‌گذاران و ثروتمندان را به خود جذب کرد.

فرمانیه از شمال به خیابان شهید لواسانی، از جنوب به میدان نوبنیاد، از شرق به خیابان پاسداران و از غرب به کامرانیه محدود شده است. قیمت خرید ملک و خانه در فرمانیه از 19 میلیون تا 45 میلیون برای هر متر است. حتی این تفاوت قیمت در یک ساختمان واحد، برای طبقات مختلف آن با هم فرق دارد. بدین معنی که شما برای خرید طبقه اول یک برج مسکونی، هزینه‌ی پایین‌ترین نسب به طبقات بالا پرداخت خواهید کرد. پس اگر محدودیت مالی برای خرید ملک و خانه در تهران ندارید، همین الان می‌توانید از میان املاک قابل خرید در منطقه‌های تجریش، زعفرانیه و فرمانیه انتخاب کنید.

منبع: http://www.rajanews.com/news/347661/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%88-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D9%84%DA%A9

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در سه شنبه 12 مرداد 1400ساعت 22:22 توسط | تعداد بازديد : 248 | |